» » Samochody osobowe

Kategorie

Kontakt

  • E-mail:sklep@terazauto.pl
  • Telefon570 234 570
  • Godziny działania sklepuw dni robocze 9.00 - 16.00

Samochody osobowe

Aby zabezpieczyć samochód przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, warto zastanowić się nad zakupem pokrowca. Jesień oraz zbliżająca się zima to okres, w którym lakier samochodowy narażony jest na stałe opady oraz ekstremalnie niskie temperatury. Pokrowiec na auto nie tylko zabezpieczy go przed śniegiem, ale przede wszystkim odizoluje od otoczenia, które z każdej strony pragnie wypróbować wytrzymałość lakieru.
Pokrowce na samochody to rozwiązanie na długie lata, gdyż ich zużycie podczas sezonu jest znikome. Inwestycja ta zwraca się więc wielokrotnie, gdyż wartość dobrze prezentującego się samochodu jest znaczna. Plandeka wodoodporna jest gwarantem zadowolenia i bezpieczeństwa. To doskonała izolacja, która ochroni lakier przez cały okres wzmożonych opadów i niskich temperatur.
Plandeka na samochód jest więc inwestycją trafioną, która doskonale sprawdza się w polskich realiach. Brak trudności z jej założeniem oraz pozbyciem się jej przed jazdą, to dodatkowy atut, o którym warto pamiętać.
Wartość samochodu, który w żaden sposób nie został uszkodzony przez siły natury jest znaczna, a satysfakcja z prowadzenia takiego pojazdu jeszcze większa. Warto zastanowić się, czy zabezpieczenie lakieru przed warunkami atmosferycznymi nie jest bardziej opłacalne niż ponowne lakierowanie w salonie samochodowym.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Wszystkie prawa zastrzeżone - FL-TRADE 2018