» » Samochody osobowe

Kategorie

Systemy płatności

  • PayU

Kontakt

  • E-mail:sklep@terazauto.pl
  • Telefon570 234 570
  • Godziny działania sklepuw dni robocze 9.00 - 16.00

Samochody osobowe

Często po wielu latach użytkowania samochodów nasze pokrowce na siedzenia samochodowe są po prostu zniszczone. Warto sobie pomyśleć o zakupie nowych pokrowców, które będą idealnie dopasowane do naszego auta. Gdy dopasujemy w naszym pojeździe pokrowce samochodowe dedykowane to będziemy mogli uchronić się przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i będziemy mieć pewność, że nasze tapicerka nie zostanie zniszczona.
Dlaczego warto stosować pokrowce samochodowe na fotele?
Przede wszystkim pierwszym i najważniejszym czynnikiem jest to, że dzięki temu, że zastosujemy pokrowce samochodowe dopasowane będziemy mogli dłużej cieszyć się eleganckim i pięknym wnętrzem naszego pojazdu. Nie tylko nam będzie się przyjemniej podróżować, ale także wszyscy pasażerowie, których będziemy zabierać również to zauważą. Również będzie to miało ogromne znaczenie, kiedy będziemy później po wielu latach użytkowania samochodu chcieli go sprzedać.
Pokrowce na siedzenia samochodowe możemy kupić zarówno dla dwóch miejsc, jak również dla czterech, pięciu oraz większej ilości. W zestawie, gdy kupujemy gotowe pokrowce na siedzenia dedykowane i dopasowane to otrzymamy również haczyki montażowe jak również zagłówki. Jeśli chodzi o czyszczenie pokrowca samochodowego na fotele to oczywiście możemy je prać w 40 stopniach.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Wszystkie prawa zastrzeżone - FL-TRADE 2018