» POKROWCE - PLANDEKI OCHRONNE

Kategorie

Kontakt

  • E-mail:sklep@terazauto.pl
  • Telefon570 234 570
  • Godziny działania sklepuw dni robocze 9.00 - 16.00

POKROWCE - PLANDEKI OCHRONNE

Wygląd samochodu często świadczy o jego właścicielu. Trudno nam czasem ochronić się przed niebezpieczeństwami, jakie niesie ze sobą natura. Warto więc pamiętać, że plandeka ochronna na samochód jest w prawie każdym przypadku wystarczającym zabezpieczeniem przed zimnem, wilgocią, deszczem, śniegiem oraz przedmiotami, które nieraz spadną na karoserię naszego pojazdu. To doskonałe rozwiązanie, które stanowi wystarczającą barierę ochronną przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.
Okres jesień-zima, ale także i początek wiosny to czas zmiennych warunków, wysokiej amplitudy opadów oraz ekstremalnych chłodów. Te wszystkie czynniki mogą mieć swój niszczycielski wpływ na lakier, który stale przecież jest narażony na to niebezpieczeństwo. W tych okresach zdecydowanie warto postawić na plandeki samochodowe i w ten sposób zabezpieczyć swój pojazd przed niszczycielskim działaniem natury.
Plandeka samochodowa to wystarczająca izolacja, która pozwoli spokojnie zasnąć, nawet podczas huraganowych wiatrów i ostrych burz. Zakłada się ją oraz zdejmuje w błyskawicznym tempie. Cena takiego zabezpieczenia również jest przystępna, a inwestycja z całą pewnością zwróci się w sezonie, gdy nie trzeba będzie korzystać z usług lakiernika.
 
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Wszystkie prawa zastrzeżone - FL-TRADE 2018